Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 25 из 39

Тема: MG 6 G.Deluxe 2014 Апельсин

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0

MG 6 G.Deluxe 2014 Апельсин

Вітаю товариство! Я новенький, хоча форум читаю вже місяці зо два.
    Придбав автівку з пробігом 23 ткм. Встановлене ГБО.
    Поки що вивчаю функціонал автомобіля і його поведінку.
    Перше враження - доволі жорстка підвіска. На суттєвих нерівностях і лежачих поліцейських доводиться пригальмовувати, щоб не підстрибувати. Але це зроуміло, з огляду на 17 диски і низькопрофільну гуму. Якщо дістане, поміняю на R16.
    Чутливо відгукується на рухи керма, гарно прискорюється на кік-дауні, і взагалі після 2500 обертів йде на зліт. Слухняна в поворотах.
    Швидкість не відчувається. Доводиться постійно дивитись на спідометр, бо вже пару разів впіймав себе на 120 км\год по Києву, хоч думав, що їду не більше 90.
    Хороші гальма. Особливо відчув це, коли після 10-ти років на механіці автоматично натиснув з усієї дурі лівою ногою на педаль. Добре хоч сзаду нікого не було.

Салон - бімба! Відрегулював електричне крісло під себе, сів за собою - місця вдосталь, ще й з запасом. Шкіра приємно рипить, пластик на торпеді м'який. Прилади інформативні (за виключенням показчика палива), хоч і порівняно малі за розміром. Сподобався важіль ручника, підстаканник і попільничка (там чітко розташовується моя електронна сигарета Вапоресо). Ну й опції - такої купи наворотів я в жодній машині аналогічного класу та ціни ніколи не бачив.
    Крісла з дуже гарною бічною підтримкою, прямо обіймають. Принаймні мене, з моєю худорлявою статурою. Хоча підозрюю, що людям з більш широкою спиною може бути незручно.
    Несподівано твердим і незручним виявився центральний підлокітник спереду. Мало того, що він не регулюється по вильоту, так він ще й знаходиться настільки низько, що доводиться опускати крісло до самого низу, щоб мати змогу на нього спиратися при їзді. Але тоді й без того широкі бічні стійки поповнюються великими дзеркалами заднього огляду і в поворотах або на пішохідних переходах стає зовсім тяжко орієнтуватись.
    Втім, це єдиний недолік ергономіки, який я знайшов. Хоча ні, брешу. Іще нікуди діти барсетку - центральний бокс виявився малим. Може в дверцята влізе?

В цілому - задоволений автівкою. Є недоліки, але некритичні, та й де їх немає. Апарат що треба.
    Подивимося, як буде в експлуатації двигун, коробка і оснащення. Поки що є страхи, що Китай.

Местный Аватар для proxy001
    Автомобиль
    MG350C-AT
    Имя
    Денис
    Вес репутации
    61
    Вітаю із придбанням класного авто!

Щодо недоліків:
    1) центральний підлокітник - дійсно мінус, тут якщо анатомічно лікоть не лягає, то буде незручно
    2) передні стійки широкі, це добре для безпеки, але дійсно троха закриває огляд. Проте, з часом виробляється звичка на перехрестях, поворотах та перед пішохідними робити рухи головою вліво-вправо для виявлення перешкод у мертвій зоні за стійкою
    3) барсетка, залежно від розміру, або влізає у шухляду під переднім пасажирськім сидінням, або кладеться у нішу водійської дверки та фіксується лівою ногою, яка на авто з АКПП ніколи не задіяна

Страхи щодо походження з Китаю досить швидко пройдуть. Автівка нічим не гірша за хорошого європейця чи японця.

Приємного користування та удачі на дорогах!

Автолюбитель Аватар для Cpt. Slow
    Автомобиль
    MG 550
    Имя
    Сергей
    Вес репутации
    35
    Поздравляю с покупкой! Хороший выбор!

Старожил Аватар для Wert1984
    Автомобиль
    МіГ 6 STD
    Имя
    Сергій
    Вес репутации
    72
    ОООООООО ласкаво просимо

Автомобиль
    МіГ 6 STD
    Имя
    Сергій
    Вес репутации
    72

Цитата

Сообщение от proxy001 Посмотреть сообщение
    1) центральний підлокітник - дійсно мінус, тут якщо анатомічно лікоть не лягає, то буде незручно
    - зріст 185, вага 93. Лікоть лягає зручно. Люблю їздити високо, тому кресло максимально підняте.

Автомобиль
    МіГ 6 STD
    Имя
    Сергій
    Вес репутации
    72
    Цитата Сообщение от desto Посмотреть сообщение
    Поки що є страхи, що Китай.
    Є народ з пробігом 165 ткм у вайберовській групі- все нормуль)))) За скільки взяв?

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    дякую за привітання, хлопці.
    Wert1984, взяв за 12.

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    Думаю тепер, куди діти запаску. Так як стоїть ГБО, вона просто теліпається в багажнику і займає місце.
    Та й щодо самого ГБО я не впевнений, що воно корисно для трубованого движка. Поки що їзджу на бензині і вивчаю питання.

Автолюбитель Аватар для Serge
    Автомобиль
    MG6 "Red Meggie" Std MT
    Вес репутации
    41

Цитата

Ну тут не всё так плохо. ))))
    Я выше ростом, чем автор темы, потому мой локоть чуть недостает до... Но я решил эту проблему, прикупив в Китае мягкую набивную накладку на подлокотник. Легкто ставится, легко снимается.
    Форумным эстетам конечно не поднравится, но функционально - помогает.

Автолюбитель Аватар для СЕРЕГА27
    Автомобиль
    MG6 седан1.8Т мт
    Имя
    Серега
    Вес репутации
    0
    Поздравляю с покупкой. Боязнь,что Китай проходит очень быстро.

Автомобиль
    MG350C-AT
    Имя
    Денис
    Вес репутации
    61
    Wert1984, Serge
    Мені ще простіше, із моїми 175см лікоть лягає ідеально. Взагалі у МіГу настільки комфортно, що часом здається ніби сидиш вдома на диванчику

Местный Аватар для Shiroguma
    Автомобиль
    MG3 Cross
    Имя
    Олег
    Вес репутации
    49
    Поки що є страхи, що Китай.
    К пацанам на Рейндж Роверах подойди и спроси: "Не страшно на тачиле из Индии ездить?"
    Последний раз редактировалось Shiroguma; 19.07.2016 в 13:30.

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    Довго дивувався, навіщо у задньому бампері, там, де стикується з низом кришки багажника, зроблені незрозумілі отвори, схожі на повітрязабірники.
    Сьогодні таємницю було розкрито. Виявляється, при відкритті багажника після дощу або мийки, краплі падають якраз у ложбину, яка веде до цих отворів.
    Таким чином організовано зтік води. Це круто, ящєтаю. Продуманість таких дрібниць - ознака класу.

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    Ще сподобалося, що полиця багажника при необхідності її прибрати стає в спеціально зроблену нішу за заднім сидінням. Знову ж таки - продуманість.

Середній розхід бену за борткомпом в мене склав за приблизно 100 км - 8,5 л містом Київ. Газ ще не вмикав. Особливо на тапку не тиснув. Їздив в режимі "обережний пенсіонер".

Доречі, поясніть мені, будь ласка, якщо врубити газ і він закінчиться, вона автоматом на бен перейде? Бо вперше з ГБО зіштовхуюсь.

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    Ще виникло питання по навігації. Читав форум - я так зрозумів, що нормального рішення не знайдено?

Местный Аватар для bav83
    Автомобиль
    MG 350 MT Comfort
    Имя
    Александр
    Вес репутации
    48
    Доречі, поясніть мені, будь ласка, якщо врубити газ і він закінчиться, вона автоматом на бен перейде? Бо вперше з ГБО зіштовхуюсь.
    Верно

Местный Аватар для Guessua
    Автомобиль
    MG6 G.Delux AT (hatch)
    Имя
    Женя
    Вес репутации
    0
    8,5л по городу на автомате - фантастика. Это наверно рано утром или поздно ночью со скоростью 50 без остановок ?
    $12k - вот она цена Китая, машина не для перепродажи.

Автомобиль
    MG3 Cross
    Имя
    Олег
    Вес репутации
    49
    8,5 л на сотню по Киеву на MG6 реально по левому берегу без пробок. Сегодня по Краснозвездному вверх три километра за полчаса - вот и средний расход 13 л. И это на MG3! 12 косарей - ну так новая сейчас стоит 17. За пятерку разницы можно и бензина купить, и ТО делать всласть.

Автомобиль
    МіГ 6 STD
    Имя
    Сергій
    Вес репутации
    72

Цитата

Сообщение от Guessua Посмотреть сообщение
    8,5л по городу на автомате - фантастика. Это наверно рано утром или поздно ночью со скоростью 50 без остановок ?
    $12k - вот она цена Китая, машина не для перепродажи.
    А скільки зараз Рапід потяне 2013 року в повній комплектації?
    Ось простий приклад https://auto.ria.com/uk/auto_skoda_rapid_17867284.html Втрати -+ однакові

Автомобиль
    MG350C-AT
    Имя
    Денис
    Вес репутации
    61

Цитата

Сообщение от Wert1984 Посмотреть сообщение
    А скільки зараз Рапід потяне 2013 року в повній комплектації?
    Ось простий приклад https://auto.ria.com/uk/auto_skoda_rapid_17867284.html Втрати -+ однакові
    Ну ти порівняв рапід класу B в простій комплектації на ручці із авто класу D на автоматі із повним фаршем
    Тут або рапід мав коштувати 8..9 кілобаксів, або МіГ6 - 14..15.

Демпінгують ціни на МіГи переважно ті, хто попав у ДТП, зробив і продає. Інші, хто просто міняє авто, змушені прив'язуватися до ціни ринку, бо інакше не куплять.

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    я думаю, демпінг цін відбувається, тому що народ у нас має стійкий стереотип, що Китай - це лайно.
    Плюс MG відносно нова марка на нашому ринку, і народ просто не знає, наскільки вона надійна при великих пробігах і як буде функціонувати років через 5.
    АІС також не додає впевненості своїм сервісом. Та й взагалі здається, що вони виводять MG з ринку, бо нових машин не продають.

Насправді, я також довго вагався. Але почитав вас, шановні, вивчив усі бортжурнали тут і на драйв.ру, і таки вирішив ризикнути.
    Тим більше, що попередній автомобіль в мене був навіть ще більш ексклюзивним і незнайомим на теренах України (FIAT Stilo).
    На момент придбання Стіло їх взагалі по Україні було 3 штуки, включаючи мій. І нічого - 14 років відбігав без особливих проблем і продався наступному власнику.

На авто.ріа від вказаної ціни треба віднімати 1-2 тис. Хто дійсно хоче швидко продати, той зкине без проблем.

З приводу витрат пального, я ж написав, що їзджу поки що дуже обережно і доволі повільно, бо до машини ще не звик. тому і 8.5 мабуть.

Автомобиль
    МіГ 6 STD
    Имя
    Сергій
    Вес репутации
    72

Цитата

Ну ти порівняв рапід класу B в простій комплектації на ручці із авто класу D на автоматі із повним фаршем
    Денис , я порівняв дану максимальну комплектацію Рапід і МГ6 так як в 2013 році ціна на ці автівки була однакова. Якщо я не помиляюся, то Рапід коштував 192, а МГ6-194 тгрн. І втратили ці машинки однаково як бачимо.

Автомобиль
    MG350C-AT
    Имя
    Денис
    Вес репутации
    61
    АІС також не додає впевненості своїм сервісом. Та й взагалі здається, що вони виводять MG з ринку, бо нових машин не продають.
    Це також вагомий аргумент, бо АІС всрався із просуванням МіГів. Коли при владі були "потрібні люди", вони завозили автівки і розмитнювали їх по смішних цінах, а коли влада помінялася, то усьо, приїхали. Для прикладу, у декларації грудня 2013 року MG350 AT COM усі збори рахувалися від суми 47 тисяч гривень, загальна сума (мито+пдв+утилізація) складала 73,7 тисяч. Це при вартості у салоні 143 тисячі гривень.

Цитата

Сообщение от Wert1984 Посмотреть сообщение
    Денис , я порівняв дану максимальну комплектацію Рапід і МГ6 так як в 2013 році ціна на ці автівки була однакова. Якщо я не помиляюся, то Рапід коштував 192, а МГ6-194 тгрн. І втратили ці машинки однаково як бачимо.
    Якщо рахувати від початкової ціни, тоді так, згоден.

Автомобиль
    MG3 Cross
    Имя
    Олег
    Вес репутации
    49
    Вот же ж память у всех А хорошо помните, что в 2013 г. Васадзе "Ланосы" продавал за 8 штук евриков? Причем в средней комлектации. А "топовый Ланос" шел под десятку евро. Было? У меня знакомая тогда свою "Фабию"-семилетку за 10 штук зелени продала. А сейчас другое время. И не надо равнять "Рапид" из непонятных комплектующих и наши машинки, где начинка от лучших мировых поизводителей. Да и страна называется Зимбабве на Днепре. Депутаты Верхорады запретили ввоз машин экологичности ниже Евро 5. И если Фольксваген готов отвалить тут бабла за шахеры-махеры с экологией, какие в США у них не проканали, то MG лучше наплюют на "великий и прекрасный" рынок Незалежной в пользу Таиланда и прочих Англий.

Новичок Аватар для desto
    Автомобиль
    MG 6 AT G.Deluxe Orange
    Имя
    Макс
    Вес репутации
    0
    Плавають холості оберти. На холодну більше (+/- 200), але й на гарячу на холостих двигун працює не зовсім рівно (+/- 50). Бензин ОККО 95-євро. Насупного разу спробую їхній пульс.
    Ще присутній гул і вібрація при виверті керма на малій швидкості і на місці. Я так розумію, це ГПК (гідропідсилювач керма)?

Почав їздити жвавіше, потрапляв пару разів у тягнучки. Витрата пального відразу піднялася до 9,6, чого і слід було очікувати.

Щоб закрити капот, треба ним добряче ляпнути. Це у всіх так, чи може треба щось підрегулювати?

При парковці дуже допомагають камера і парктроніки. Машина досить велика, габаритів ще толком не відчуваю.
    Добре звучить музика, ще спілкувався телефоном через блютуз - круто.

Ваши права